Kde sa dezinfekcia O3 používa?

Nie je oblasť, kde by ozón nemohol zohrať úlohu v udržiavaní čistoty a bezpečnosti!
Pozrite sa, kde všade môžete použiť túto skvelú metódu čistenia:

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Domy a byty

Čistý dom je zdravý dom! Použite ozón na dezinfekciu všetkých miestností, od spálne až po kuchyňu a kúpeľňu. Kúpili ste si nový byt alebo dom? Nie je nič lepšie ako ho hneď na začiatku vydenzifikovať ozónom!

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Kancelárie a firmy

Zabezpečte bezpečné pracovné prostredie pre svoj tím. Ozónová dezinfekcia pomáha udržiavať kancelárie čisté a zdravé.

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Školy a škôlky

V školách a škôlkách sa šíria choroby najrýchlejšie. Dezinfekcia zabezpečí pre deti zdravé prostredie. Samozrejme sem patria aj detské centrá a herne.

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Zdravotnícke zariadenia

V ambulanciách, lekárňach, čakárňach je dezinfekcia kritická. Ozón pomáha eliminovať baktérie a vírusy na rôznych oddeleniach.

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Reštaurácie a kaviarne

Pre hostí v reštauráciách je čisté prostredie základnou podmienkou. Ozónová dezinfekcia pridáva do gastronómie vrstvu bezpečnosti.

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Hotely a Ubytovacie Zariadenia

Bezpečné ubytovanie je kľúčové. Použite ozón na dezinfekciu hotelových izieb, kúpeľní, spoločných priestorov a výťahov.

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Obchody a salóny krásy

Zabezpečte zdravé prostredie pre vašich zákazníkov! Ozónová dezinfekcia je ideálne riešenie.

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Autá a dopravné prostriedky

Majte svoje vozidlá čisté a bezpečné pre pasažierov. Odstránenie zápachu po cigaretách alebo zvieratách. Dezinfikujte taxíky, autobusy a osobné autá ozónom.

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Ako prebieha dezinfekcia?

Ozónová dezinfekcia je výnimočná metóda, ktorá kombinuje efektívnosť s bezpečnosťou, prinášajúc vám čisté a zdravé prostredie.
Poďme sa pozrieť, ako presne prebieha tento pokrokový proces ozónovej dezinfekcie:

Pred začatím ozónovej dezinfekcie sa odporúča odstrániť všetky osoby, zvieratá a rastliny z dezinfikovaného priestoru. Okná a dvere sú taktiež uzatvorené na zabránenie úniku ozónu. Pred samotným procesom prebieha obhliadka priestoru našim odborníkom.

Generátory ozónu sú umiestnené v strategických miestach priestoru. Tieto zariadenia vytvárajú ozón, ktorý je potom uvoľnený do vzduchu. Ozón cirkuluje a eliminuje všetky nečistoty, roztoče, baktérie, vírusy a plesne. Proces ozónovej dezinfekcie trvá niekoľko desiatok minút, aby mal ozón dostatok času na interakciu s mikroorganizmami a neutralizáciu nečistôt. Dĺžka procesu môže byť prispôsobená podľa veľkosti a potreby dezinfikovaného priestoru.

Po dokončení procesu sa ozón rýchlo a prirodzene rozkladá na bežné kyslíkové molekuly a nezanecháva žiadne zvyšky. Stačí priestor vyvetrať, a nie sú potrebné žiadne dodatočné kroky na odstránenie ozónu. Následne meracím prístrojom vykonáme kontrolu vzduchu na overenie, že molekuly ozónu sa naozaj všetky rozložili. Tým zabezpečíme, že výsledky sú v súlade s najvyššími štandardmi a dezinfekcia je naozaj bezpečná.

Po ukončení dezinfekcie ozónom,  sa môžu obyvatelia alebo zamestnanci bezpečne a bez obáv vrátiť sa do dezinfikovaného priestoru.

Ozónová dezinfekcia je zárukou čistého, bezpečného a zdravého prostredia. S naším profesionálnym prístupom a modernými technológiami sme pripravení poskytnúť vám maximálnu účinnosť a pohodlie vo vašom každodennom živote.

Kontakt:

0903 648 404

Email:

info@dezinfekciao3.sk

BELUTY s.r.o.

Košice
IČO: 47069821
IČ DPH: SK 2023764160

Návrat hore