Dezinfekcia ozónom

s účinnosťou 99,99%

Ekologickým spôsobom bez použitia chémie zbavíme váš domov roztočov, baktérii, vírusov, parazitov a plesní. Dezinfekcia ozónom pomáha eliminovať plesne a alergény, čo robí prostredie vhodnejším pre alergikov.

Čo je dezinfekcia ozónom

Ozónová dezinfekcia ponúka bezpečný spôsob, ako eliminovať parazity, roztoče, baktérie, vírusy a plesne. Dezinfekcia ozónom nie je len o čistote, ale aj o zachovaní zdravého prostredia. Ozón pôsobí na rozpad buniek baktérií a vírusov, čím ich eliminuje a zabraňuje ich ďalšiemu šíreniu.

Kde všade sa dezinfikovať O3

Ozónová dezinfekcia nie je len pre vaše domovy - môžete ju využiť v mnohých oblastiach na zabezpečenie čistoty a bezpečia: Domy a byty, kancelárie, školy a škôlky, reštaurácie a kaviarne, zdravotnícke zariadenia, obchody a salóny krásy, hotely a prenájmy.

Bezpečnosť dezinfekcie

Dezinfekcia ozónom prebieha bez zvyškov a bez záťaže na životné prostredie - je to jednoducho skvelý spôsob, ako investovať do vášho zdravia. Dezinfekcia ozónom je nielen bezpečná pre ľudí, ale aj pre životné prostredie, čo ju robí ekologickou voľbou pre bezpečnú čistotu.

Čo je ozón?

Ozón je prírodný plyn s trojitým atómom kyslíka (O3). Je to efektívna forma kyslíka, ktorá nielenže chráni našu planétu pred slnečným žiarením, ale teraz môže chrániť aj vás! Je to spôsob, ako dosiahnuť čistotu vo vašom prostredí s minimálnym zásahom. Ozón prichádza ako neviditeľný čistič, rozpadá sa a odstraňuje nečistoty, parazity, roztoče, vírusy a baktérie. Následne sa bezpečne sám rozloží späť na bežný kyslík, zanechá za sebou len čerstvý a zdravý vzduch.

Ozón je až 50-krát účinnejší pri dezinfekcii ako chlór, čo ho robí mimoriadne efektívnym spojencom v boji proti nečistotám a alergénom. Ozón nielenže dezinfikuje, ale aj predchádza opakovaným infekciám. Udržuje vaše prostredie dlhodobo bezpečné.

ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom
ozónová dezinfekcia, o3, dezinfekcia ozónom

Cenník


Byty - 45€
Rodinné domy do 300 m2 - 65€
Ostatné priestory - na vyžiadanie

Pre individuálnu cenovú kalkuláciu nás kontaktujte.

Pozrite sa ako pracujeme

Kontakt:

0903 648 404

Email:

info@dezinfekciao3.sk

BELUTY s.r.o.

Košice
IČO: 47069821
IČ DPH: SK 2023764160

Návrat hore